Vi på Arbetsmarknadsenheten

Anna-Karin Andersson
0515-88 71 06, 0705-51 73 81
anna-karin.andersson@edu.falkoping.se

Se möjligheten och Vändpunkten

Emma Björkman
0515-88 71 40
emma.bjorkman@falkoping.se

Projektledare

Anna Christensson
0515-88 71 29
anna.christensson@falkoping.se

Studie- och yrkesvägledning

Ida Davidsson
0515-88 71 13
ida.davidsson@falkoping.se

Projektledare

Pär Engvall
0515-88 71 31
par.engvall@falkoping.se

Ung Arena 9.0

Margareta Ericsson
0515-88 71 77
margaretha.eriksson@falkoping.se

 

Veronika Fogelberg
0515-88 71 36
veronika.fogelberg@edu.falkoping.se

 Projektledare

Johanna Fällström
0515-88 71 81
johanna.fallstrom@edu.falkoping.se

Arbetsmarknadskonsulent

Raghdaa Ghani
0732-70 12 48
raghdaa.ghani@falkoping.se

Connect

Jimmy Hoffrén
0515-88 71 32
jimmy.hoffren@falkoping.se


Evelina Holmbäck
0515-88 71 27, 0702-81 26 54
evelina.holmback@falkoping.se

Ung Arena 9.0

Mohammad Hussein
Tjänstledig

Connect

Christina Karlsson
0515-88 71 39
christina.a.karlsson@falkoping.se

 

Per-Erik Källström
0515-88 71 28, 0706-41 75 78
per-erik.kallstrom@falkoping.se


Elin Ljung

Tjänstledig

Kommunal praktik och En väg in

Peter Löfholm
0515-88 71 91
peter.lofholm@falkoping.se

Arbetsmarknadschef AME

Sofia Wallin
0702-60 84 37
sofia.wallin@falkoping.se

KAA Kommunalt aktivitetsanvarig

Agneta Zetterlund
0515-88 70 95, 0706-79 79 24
agneta.zetterlund@falkoping.se

Bryggan, Vändpunkten och En väg in