Kontaktuppgifter

Anna-Karin Andersson
0515-88 71 06, 0705-51 73 81
anna-karin.andersson@edu.falkoping.se

Se möjligheten och Vändpunkten

Anna Christensson
0515-88 71 29
anna.christensson@falkoping.se

Studie- och yrkesvägledning

Pär Engvall
0515-88 71 31
par.engvall@falkoping.se

Ung Arena 9.0

Margareta Ericsson
0515-88 51 08
margaretha.ericsson@falkoping.se

 

Sofia Hammarstrand
0515-88 63 20
sofia.hammarstrand@falkoping.se

 Plattformen

Evelina Holmbäck
0515-88 71 27, 0702-81 26 54
evelina.holmback@falkoping.se

Ung Arena 9.0

Mohammad Hussein
0515-88 71 XX
mohammadsaeid.hussein@falkoping.se

Connect

Christina Karlsson
0515-88 71 39
christina.a.karlsson@falkoping.se

 

Per-Erik Källström
0515-88 71 28, 0706-41 75 78
per-erik.kallstrom@falkoping.se

Plattformen och Näringslivspraktik

Elin Ljung
0515-88 71 40, 0703-04 36 75
elin.ljung@falkoping.se

Kommunal praktik och En väg in

Peter Löfholm
0515-88 71 91
peter.lofholm@falkoping.se

Arbetsmarknadschef AME

Sanna Torstensson
0515-88 71 32
sanna.torstensson@falkoping.se

 Administration Ung Arena och Plattformen

Sofia Wallin
0702-60 84 37
sofia.wallin@falkoping.se

KAA Kommunalt aktivitetsanvarig

Agneta Zetterlund
0515-88 70 95, 0706-79 79 24
agneta.zetterlund@falkoping.se

Bryggan, Vändpunkten och En väg in