Kontaktuppgifter

Anna-Karin Andersson
0515-88 71 06, 0705-51 73 81
anna-karin.andersson@edu.falkoping.se

Se möjligheten och Vändpunkten

Anna Christensson
0515-88 71 29
anna.christensson@falkoping.se

Studie- och yrkesvägledning

Pär Engvall
0515-88 71 31
par.engvall@falkoping.se

Ung Arena 9.0

Sofia Hammarstrand
0515-88 63 20
sofia.hammarstrand@falkoping.se

 Plattformen

Evelina Holmbäck
0702-81 26 54

Ung Arena 9.0

Tarja Härkönen Thörn
0515-88 71 48, 0730-41 06 14
tarja.harkonen@falkoping.se

Administration feriepraktik

Per-Erik Källström
0515-88 71 28, 0706-41 75 78
per-erik.kallstrom@falkoping.se

Plattformen och Näringslivspraktik

Elin Ljung
0515-88 71 40, 0703-04 36 75
elin.ljung@falkoping.se

Kommunal praktik och En väg in

Sanna Torstensson
0515-88 71 32
sanna.torstensson@falkoping.se

 Administration Ung Arena och Plattformen

Agneta Zetterlund
0515-88 70 95, 0706-79 79 24
agneta.zetterlund@falkoping.se

Bryggan, Vändpunkten och En väg in